Marmara bölgesinde tatil yapmak için ideal bir yer arayışı içinde olanlara özel fırsatların sunulduğu en güzel ve en güzide yerlerden biri de Armutlu tatil köyüdür. Armutlu; her geçen gün daha da gelişen ve destinasyon yapılanmalarıyla gelenleri kendine hayran bırakan bir özelliğe sahiptir. Marmara denizinin sunduğu güzellikler, ormanlık alanların yaydığı oksijen ve termallerin güzellikleriyle iç içe zaman geçirmek, tatilinizi değerlendirirken bir de huzuru yakalamak için tercih edilebilecek en güzel noktalardan biridir. , Gemlik, Samanlı Dağları ve Marmara Denizi ile komşu olan Armutlu tatil köyü, Yalova’nın en gelişmiş ve turizm açısından en çok tercih edilen yerlerinden biridir. Geçtiğimiz sayımlarda elde edilen verilere göre Armutlu’nun nüfusu 6 bin dolaylarında çıkmıştır. Balıkçılık ve zeytinciliğin ekonomiye sunduğu olanakların yanında bir de son zamanlarda turizme kapılarını açması da ilçeye ayrı bir güzellik katmıştır. Termal ve kaplıcalarının da Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca onaylı olması da ilçenin kaderini çok daha farklı yönlere bağlamaktadır. Dört mevsim tatil yapmaya elverişli olan Armutlu tatil köyü; Marmara denizinin en güzel noktalarından birini oluşturmaktadır. Misafirlerine sunduğu termal keyfi ise doğrusu ilçenin ön planlarında olan ve değerlendirilme sırasında ilk sıralarda olan bölümüdür. Ailece ya da yalnız başınıza bir tatil yapmak istediğinizde değerlendirebileceğiniz bu güzelim noktada, otel ya da ev kiralamak da oldukça kolaydır.

armutlu tatil köyüÇok amaçlı bir tatil yeri olarak da değerlendirilebilen Armutlu, zıpkın ile balık avı yapmak isteyenlerin odak noktalarından biridir. Kamp ve karavan turizmi için de oldukça elverişli olan tatil beldesi, sunduğu olanaklarıyla turizm dünyasının gözde yerlerinden haline gelmiştir. Daha önce Bursa iline bağlı olan yer, şimdilerde Yalova’nın bir ilçesidir. Aslında birçok yönüyle değerlendirilmesi gereken Armutlu ’da çok farklı yönlere tanıklık etmek mümkündür. Bazı köylerinin havza şeklinde olması, hayvancılık ve sebze yetiştiriciliği alanında gelişmiş bir yer olarak beliriyor. Tabi bunların da turizme kattığı can ile en iyi şekilde tatil yapmak ve tatil günlerinde eko turizme ortak olmak mümkündür. Pansiyonlar, oteller, apartlar, daire tipi mekanlar, restoran ve eğlence mekanları adına aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz bu yerde, doğrusu zamanın nasıl geçtiğine anlam vermeniz mümkün olmayacaktır.  Oteller arasında da farklı seçenekleri değerlendirerek günlerinizi geçirebileceğiniz bu tatil köyünde, butik otel, termal otel, tatil köyleri, apart otel ve daha fazla seçenek arasında istediğiniz gibi değerlendirmede bulunabilirsiniz. İster tek başınızda, isterseniz de ailenizle en iyi şekilde tatil yapma imkânlarını sunabileceğiniz Armutlu tatil köyü ile sezonun en güzel tatil günlerine sahip olabilirsiniz. Burada yararlanabileceğiniz olanaklardan biri de maden suyudur. Armutlu ’ya 3 KM. uzaklıkta bulunan Karaburun’da bu imkânları değerlendirerek hem tatil yapma hem de sağlığınızı koruma adına zaman geçirebilirsiniz.

Her yönüyle güzel ve memnuniyet verici zaman geçirmek isteyenlere sunulan olanakları değerlendirmek ve en iyi şekilde tatil yapmak için firmamızın imkânlarını değerlendirmenizi öneriyoruz. özel fiyatlarla konaklama yeri bulmak, ödeme kolaylıkları ile tatilinizi renklendirmek ve daha fazlasına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Rıhtım Palace ile tatilin en keyifli halini yakalamak isteyenlere sunduğumuz olanakları değerlendirdiğinizde, siz de farkı fark edeceksiniz. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için iletişim numaramızdan ya da sitemizin iletişim bölümünden yetkili personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en iyisini sunan firmamız ile Armutlu tatil köyü farkını beklediğinizden çok daha güzel bir şekilde değerlendireceksiniz.