Armutlu, Marmara bölgesinin en şık, en temiz, en doğal alanlarından biridir. Daha önceleri Bursa ilimize bağlı olan bu yer, şimdilerde Yalova’nın en seçkin ilçelerinden biridir. Ülkemize sunduğu turizm yönüyle dünya genelinde bilinir bir hale gelen Armutlu’da konaklama olanaklarının her geçen gün daha da artması, gerek fiyatlar konusunda gerekse de tercihler noktasında herkesin tatil yapmasına fırsat sunmaktadır. Farklı seçenekler arasında en çok değerlendirilen ve özellikle de ailece yapılan tatillerde daha fazla tercih edilen butik otel, buranın en güzel yönlerinden biridir. Dilediğiniz gibi bir rahatlık, aile içinde huzurlu bir tatil yapma imkânına sahip olabileceğiniz butik oteller, kiralama usulü ya da devremülk olarak verilmektedir. Bu da herkes için ayrıcalıklı seçeneklere sahip olduğunu gösteren detaylardan biri olarak turizm dünyasındaki yerini kapıyor. Armutlu ‘da bir tatil yaptığınızda, tatilin çok daha ötesinde, huzurlu yaşamanın keyfine varacaksınız. Gökçe Barajı’na yakın bir mesafede olması, serinlik isteyenler için en güzel seçeneklerden biri iken, denize sıfır mesafede yer alan butik otel olanaklarının olması, yaz aylarında tatil yapmak isteyenler için en güzel fırsatları sunmaktadır. Unutmadan bir de termal alanlara da çok kısa mesafelerde yer alan konaklama alanları olması da daha bir cazip hale getiren nedenlerdir. Tüm bu saydıklarımızdan fazlasını bulabileceğiniz ilçede, hayallerinizi gerçeğe taşıyan çok farklı yönlere tanıklık edebilirsiniz.

butik-otelButik otel kiralamanın da kendine göre farklı nedenleri vardır. Balayı için ya da bir şirket çalışanları olarak bir arada belli bir süre geçirmek için ideal seçeneklerdir. Çünkü kendi eviniz konforunda sunulan rahatlık, temizlikte gösterilen hassasiyet, otel olanaklarının bir tatil adına olması gerektiğinden çok daha fazla olması, butik otel seçeneklerinin değerlendirilmesini daha bir etik duruma getirmektedir. Bir de tüm bunların yanında Yalova gibi bir yerde olması da tabi ki kendi başına değerlendirilmesi gereken bir durumdur. Rıhtım Palace olarak müşterilerimize sunduğumuz olanaklar içinde yer alan bu seçenek sayesinde, hem uygun fiyatlarla tatil yapmak hem de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek adına beklentilerinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Hayal ettiğiniz gibi bir tatil, konaklamada sınırsız hizmet anlayışı ve devremülk butik otel olanakları içinde kalarak yılın istediğiniz her anında keyif içinde zaman geçirebilirsiniz. Destinasyon yönlerinin her geçen gün daha geliştiği Armutlu Tatil Köyü’nde, her anlamda ve her amaca uygun alanların olması, rahatlığın zirvesine tırmanmak adına en güzelidir.

Keşfedilmeye doyulmayan güzellikleri ile misafirlerini kendine hayran bırakan Yalova’da aradığınızdan çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Doğa sporları, yürüyüş, termal oteller, kaplıca alanları, içmeler ve daha sağlık turizmi adına aklınıza gelebilecek tüm güzelliklere sahip olan Armutlu tatil köyü, hayal ettiğiniz gibi bir tatil için tercihleriniz arasında ilk sırada olması gerekiyor. Kolay rezervasyon ve her an boş butik otel olanaklarına sahip olan Rıhtım Palace ile istediğiniz gibi bir tatili en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizden sahip olduğumuz otel seçenekleri hakkında en kapsamlı bilgilere ulaşarak tercihte bulunabilir, iletişim numaramızdan arayarak butik otel fiyatları hakkında detayları görüşebilirsiniz. Her keseye uygun tatil, her zevke uygun konaklama alanları ile müşterilerimizi memnun etmeyi başardığımız firmamız ile sahip olunması gereken en güzel imkânlara bir adım daha yakın olacaksınız. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi bir otel bulabileceğiniz firmamız sayesinde, artık hayallerinizi dar bir alan içerisine sığdırmanıza da gerek kalmayacaktır. Ailece tatil yapmanın huzur dolu yönlerini şirketimiz farkıyla butik otel seçeneklerinden sizlere sunuyoruz.