Yalova, Marmara bölgesinin en güzel ve en sakin tatil beldelerinden biridir. Yaz ve kış aylarında tatil yapmaya elverişli bir yer olduğu için de fazlasıyla rağbet görmektedir. Aslında geleneksel bir tatil beldesi yakıştırması yapmak ya da burası için kültürel bir tatil beldesi demek de mümkündür. Çünkü buranın geçmiş tarihlerine bakıldığında, Osmanlı padişahları burada genellikle dinlenmek veya tatil yapmak için gelmişlerdir. Zaten merkez veya diğer ilçelerine bakıldığında bu dönemlerden kalan tatil beldelerinde yapılan tarihi mekânlar da bu doğruluğu kanıtlamaktadır. Günümüze gelindiğinde ise yine bir tatil beldesi olarak göze çarpmakla birlikte modern yapılanmalarla daha yaşanılır bir yer haline geldiği görülmektedir. Özellikle de otel ve diğer konaklama alanlarının kiralanma olanaklarının daha uygun hale getirilmesi de tatil yapmak isteyenler için çok fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Rıhtım Palace olarak müşterilerimize bu alanda hizmet verirken en kalitelisini en uygun fiyatlarla verme gayreti içerisinde kalarak daha kolay ve yaşanılır bir tatil gerçekleştirilmesinde yardımcı oluyoruz. Butik otel noktasında sunduğumuz hizmetlerimizi değerlendirdiğinizde, kalite ile birlikte kolay sahip olma yöntemlerinin de fazlasıyla müşterilerimize sunulduğunu göreceksiniz. Kiralamada kolaylık ve fiyatlarda uygun seçenekleri sunmakla birlikte yılın her mevsiminde kolaylıkla boş yer bulma olanağına da sahip olacağınız için tatil için plan yaparken belli bir zaman içerisinde planınızı yapma gereği duymayacaksınız.

Hizmet kalitesi, hizmette sınırsız seçenekler ve daha fazlası ile Yalova ve çevresinde konaklama ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak adına sürekli araştırma ve incelemelerde bulunarak sektörün en uygun fiyatlarını ve en cazip seçeneklerini sunuyoruz. Yalova’nın doğal ve tarihi güzellikleri içerisinde kalmanın, kaplıca ve termallerinden faydalanmanın rahatlığını en iyi şekilde değerlendirme ayrıcalıklarını sunduğumuz firmamız, uzun zamanların deneyimine sahip olduğu için sektörün en iyi seçeneklerini de beraberinde sunmaktadır. Armutlu ve Yalova güzelliklerini değerlendirerek en iyi şekilde tatil yapmanın adresi olarak tercih edebileceğiniz Rıhtım Palace ile butik otel farkını yakaladığınızda, tatil için tercih ettiğiniz için ne kadar şanslı olduğunuzu çok daha iyi anlayacaksınız. Uzman ekibimiz, sizlere her anlamda yardımcı olarak ihtiyacınıza cevap verecek konaklama birimleri konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Bu da daha rahat bir tatil yapmak adına kaçınılmaz bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Beklediğinizden çok daha cazip fiyat seçenekleri, aradığınızdan daha fazla ayrıcalık ve daha fazlası için iletişim numaramızdan bilgi alabileceğiniz gibi internet sitemizden sizlere sunduğumuz bilgilendirmeleri de inceleyebilirsiniz. Seçenekler, hizmet kalitesi ve olanaklarımız sayesinde yılın her bölümüne yayabileceğiniz tatil imkânları ile Rıhtım Palace’nin farkını yakalayacaksınız. Yaşanır bir tatil ve beklentileri karşılayabilecek kapasiteye sahip seçenekler için yapmanız gereken tek şey zamanlama olarak karar vermek olacaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi seçenekleri sunduğumuz firmamızda butik otel kiralama hizmetlerini de en iyi şekilde elde etme imkânına sahip olacaksınız. Daha kaliteli hizmetlerin sunulması ve herkesin beklediği gibi sonuçlara sahip olması için yaptığımız çalışmalarımızı değerlendirmek ve fikrinizi oluşturmak adına sitemizden detayları görebilirsiniz. Tatil günlerinizi daha rahat geçirmek, ailece ya da sevdiklerinizle bir arada kalmanın farklı boyutunu değerlendirmek için yapmanız gereken tek şey firmamız ile irtibat halinde olmak olacaktır. Dört mevsim tatile elverişli birimler, her anlamda doğal ve tarihi güzellikleri keşfetme imkanı ve daha fazlasına sahip olarak tatil zamanlarınızın nasıl geçtiğine anlam bile veremeyeceksiniz.