Devremülk satın alırken ailenizle belirlemiş olduğunuz tarihte hakkınızı kullanmazsanız maalesef baska bir tarihle takas etme durumu söz konusu değildir. Ancak 4-5 ay evvelinden gidememe durumunuz belliyse, kendi tarihinizi baska bir aileye kiralayabilirsiniz.

Dükkanlar sadece satılmaktadır. Ancak mal sahipleri kiralamak istediği takdirde kendilerinden kiralanabilir.

Rihtim Palace Tatil Köyünde daha birçok aktivite bulunmaktadir ve bu aktivitelerin kişiye özel olan durumlar dışında hepsi ücretsizdir.

Dairenizde size özel banyonuzda termal su akmaktadir. Alacağınız uzman tavsiyesi doğrultusunda kendi jakuzinizde termal sudan faydalanabilirsiniz. Ayrıca ailelere özel tahsis edilmiş randevuyla kullanilan havuzlarımızda mevcuttur.

Birçok misafirimiz genelde ayni tarihte gelmeyi tercih etmektedir. Ancak Termal suyun özelliklerinden faydalanip iyileşen ve kendisine cok iyi gelen birçok kişi başka tarihlerde de gelmeyi tercih etmektedir. Bu durumda daha once görüştüğünüz yetkililere ulaşıp isteğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Tarihlerle ya da dairelerle ilgili bir sınırlama getirilmemiştir.

Tesisimizde bay-bayan ortak kullanim havuzlari oldugu gibi, ayrica bayanlara ozel termal havuzlarimizda bulunmaktadir. Yaz donemi tercih eden ailelerimiz icin ayrica deniz kenarinda da bayanlara ozel plajimiz bulunmaktadir.

Sadece masaj icin randevu alinmasi gerekmektedir. Masaj haricinde tum diger aktiviteler ucretsiz olup belirlenen acilis kapanis saatleri disinda kullanilamamaktadir. Kapanis saatinden sonra misafirlerimizin sagligi icin hijyen ortami saglanmaktadir.

Termal su, dogru kullanildiginda, her yas icin faydalidir. Kucuk yastaki misafirlerimiz ayrica normal acik kapali havuzlarimizdan, hamam ve denizden faydalanabilirler. Kalp problemi olan misafirlerimiz kendi dairelerinde bulunan